EMS Trainer opinie, cena w aptece, Gdzie można kupić

EMS Trainer opinie, cena w aptece, Gdzie można kupić
5 (100%) 1 vote

Pas EMS Trainer to nowe narzędzie technologiczne, czyli trener mięśni, który zastępuje trening siłowy na siłowni. EMS-Trainer-plDzięki temu nowemu skutecznemu urządzeniu możesz spalać tłuszcz podskórny, a także trenować mięśnie brzucha. Pozwoli powiedzieć „nie” kosztownym i wyczerpującym treningom na siłowni. Jeśli chcesz osiągnąć wymarzoną sylwetkę dzięki zaledwie 20 – 25 minutom treningu mięśniowego przy stosunkowo niskim koszcie, najlepszym wyborem będzie pas EMS. Oszczędzi to sporo czasu, ponieważ nie będziesz już spędzać 2-3 godzin na treningach w siłowni. Po założeniu jest prawie niewidzialny a także wygodny.

Systematyczne stosowanie tego urządzenia poprawia krążenie krwi we wszystkich mięśniach i tkankach ciała. Dzięki zastosowaniu tego trenera mięśni spalanie tłuszczu jest dużo bardziej efektywne. Przywracana jest elastyczność skóry oraz jej jędrny wygląd. Inny efekt to również tonowanie mięśni, które prowadzi do osiągnięcia wymarzonej sylwetki. Za pomocą tego trenera mięśni możesz odzyskać idealny kształt ciała po ciąży. Jednak, jeśli jesteś w ciąży lub cierpisz na jakąkolwiek przewlekłą chorobę, jest wysoce wskazane, aby przed wypróbowaniem tego urządzenia skonsultować się z lekarzem.
Kup EMS-Trainer z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Jak działa EMS-Trainer?

Pas do trenowania mięśni potrzebuje zaledwie 20 minut, aby osiągnąć podobny pożądany rezultat, co spędzanie godzin na zajęciach w siłowni. Przed wynalezieniem urządzenia przeprowadzono wiele badań i prób klinicznych. Na stronie internetowej producentów znajduje się wiele pozytywnych recenzji potwierdzających autentyczność urządzenia. EMS-Trainer działa poprzez elektryczną stymulację mięśni i ostatecznie powoduje ich kurczenie się. W przeciwieństwie do ćwiczeń, które stymulują mięśnie impulsem z mózgu, według naukowców urządzenie to stymuluje mięśnie brzucha poprzez nerwy.

Gdy urządzenie jest włączone, mięśnie brzucha zaczynają się kurczyć, powodując spalanie tłuszczu i rzeźbienie mięśni. Usprawnia się krążenie krwi w mięśniach i tkankach, zwłaszcza w obszarze brzucha. Za pomocą tego urządzenia można stracić znaczną ilość tkanki tłuszczowej. Możesz stracić około 8-10 kg wagi w ciągu zaledwie miesiąca użytkowania urządzenia. Aby osiągnąć te wyniki, nie musisz spędzać wielu godzin na siłowni. Większość osób, którzy zapisują się na siłownię, z czasem doznają kontuzji po sesjach treningowych. Jest jednak mało prawdopodobne, abyś doświadczył tego samego z tym pasem treningowym.

Skład pas EMS

Pas EMS do odchudzania powstał w oparciu o czystą technologię i wiele lat badań nad medycyną sportową i treningiem. Jego komponenty zostały dobrze zbadane, tak aby zapewnić najlepsze rezultaty.

Pas EMS składa się z sześciu głównych komponentów. Są to:

 • Duża podkładka na brzuch
 • Trzy miękkie podkładki hydrożelowe
 • Dwie małe podkładki, których można używać na nogi i ręce

W pudełku znajdują się również 3 panele sterowania – panel sterowania powinien być dołączony do trzech podkładek jednocześnie. Pas wymaga dwóch baterii AAA, aby rozpocząć pracę. Nie są one jednak dostarczane w oryginalnym opakowaniu, ale należy je kupić oddzielnie.

Powyższe składniki nie dają żadnych niepożądanych efektów ubocznych, a jedynie pozytywne rezultaty.

Oficjalnej stronie internetowej EMS-Trainer

Instrukcje stosowania EMS-Trainer

Oto instrukcje, jak korzystać z pasa do stymulacji mięśni:

 • Stymulator mięśni należy naciągnąć wokół talii, upewniając się, że mniejsze podkładki po obu stronach leżą nad miękkim obszarem mięśni brzucha między kośćmi biodrowymi i żebrami
 • Pas stymulatora mięśni powinien być zabezpieczony zapięciem na rzep, aby utrzymać go na miejscu
 • Przycisk przełącznika na pasie EMS należy włączyć za pomocą przycisku przełącznika znajdującego się na przednim panelu urządzenia
 • Intensywność stymulatora mięśni można regulować za pomocą przycisków ze „strzałkami”, aby ustawić poziom tonowania mięśni.
 • Stymulator mięśni powinien pracować na mięśniach przez 20-25 minut dziennie przez pięć razy w tygodniu, jeśli jesteś początkujący.
 • Urządzenie powinno zostać wyłączone po zakończeniu stymulacji mięśni brzucha lub sesji treningowej

pl-EMS-Trainer

Urządzenie należy trzymać  w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć zranienia lub zepsucia. Ponieważ urządzenie nie jest skomplikowane ani niebezpieczne, możesz je stosować bez recepty.

Monitoruj postępy uzyskiwane dzięki użyciu urządzenia

Gdzie można kupić pas EMS?

Najlepszym miejscem do zakupu produktu będzie oficjalna strona internetowa. Kupowanie z oficjalnej strony internetowej ma kilka zalet. Między innymi pozwala uzyskać niższą cenę, a także otrzymać bezpłatną dostawę do domu przy zamówieniu urządzenia. Powodem, dla którego nie powinieneś kupować w sklepach e-commerce, aptekach i innych miejscach, jest to, że możesz otrzymać podrobione urządzenia, które nie przyniosą żadnych rezultatów.

Sprawdź poniżej, w jaki sposób zamówić urządzenie:

 • Wypełnij formularz zamówienia na stronie internetowej, który wymaga podania nazwiska, miejsca zamieszkania, numeru telefonu i adresu e-mail
 • Poczekaj, aż agent obsługi klienta potwierdzi Twoje dane
 • Możesz zdecydować się na opłacenie produktu online lub po otrzymaniu
 • Dostaniesz urządzenie kilka dni po złożeniu zamówienia

Cena EMS-Trainer

Trener EMS jest bardzo przystępny cenowo w porównaniu z innymi podobnymi urządzeniami na rynku, które nie są w stanie zapewnić doskonałych wyników. Dostępny jest rabat w wysokości 50 procent od oryginalnej ceny. Pierwotna cena wynosiła 338 PLN, ale ze względu na rabat, cena wynosi obecnie 169 PLN. Rabat jest oferowany tylko tymczasowo, więc powinieneś szybko zamówić urządzenie dla siebie.

Pas EMS opinie klientów i ekspertów

28-letnia Cristina z Rumunii mówi:

„Miałam nadwagę, więc trudno mi było uprawiać sport. Jednak dzięki pas EMS-Trainer do odchudzania straciłam prawie 8 kg już w pierwszym miesiącu. Choć jest jeszcze sporo tłuszczu do pozbycia się, myślę że z pomocą tego urządzenia uda mi się osiągnąć cel. ”

opinie-EMS-Trainer

Marine, 32 lata, ze Szkocji:

„Kiedy prowadzisz siedzący tryb życia, nie ma nic lepszego niż ten pas. Stymulator mięśni był moim wybawieniem, ponieważ pomógł mi stracić więcej tłuszczu zaledwie po kilku tygodniach używania. Nie mam ani jednego zastrzeżenia do tego urządzenia, ma same zalety.”

EMS-Trainer-opinie
Kup EMS-Trainer z 50% zniżką*na oficjalnej stronie internetowej

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: